Vítejte na stránkách hudební skupiny TOP REVIVAL
Naše kapela Vám zahraje k poslechu i k tanci na rodinných oslavách, svatbách, plesech i na firemních akcích.
2.jpg
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

historie

Top Revival tvoří čtyři hudebníci - Jiří, Antonín, Petr a František kteří se snaží Vaší pohodu, dobrou náladu a všeobecné veselí na Vašich akcích zvýšit repertoárem ze skladeb z šedesátých až devadesátých let.

Repertoár tvoří jádro z českých a zahraničních hitů let šedesátých, devadesátých až po současnost, na scéně učinkuje již 15 let. Převážně se snažíme vybírat písně skvělých skladeb ,kterých v tomto období vzniklo hodně.

Náš repertoár se neustále rozšiřuje a přidáváme nové písničky. Samozřejmě saháme i do let pozdějších, ale široký rozsah není jen v čase. . V základě hrajeme v akustickém čtyřtetu, kytara a zpěv-Jiří, klávesy/kombajn/Tony a František,šestistrunná, dvanáctistrunná kytara a zpěv Petr.Hosté námi zvaní doplňují kapelu dle play listu. Většinu vystoupeních absolvuje kapela v zahraničí, a to pro české komunity, trvale tam žijící


Kapela Top Revival může vystupovat ve složení Jirka,Tony, Petr a František /základní složení/

nebo společně s Pavlem Rothem, záleží pouze na přání posluchačů.
Další videa jsou ke shlédnutí na youtube.
Pavel Roth a Top Revival Spojení kapely Top Revial a Pavla Rotha vzniklo náhodně, jak se říká slovo dalo slovo a je tu nový projekt Zahrada ticha. Písně, které naladí všechny do báječné nálady, vznikly převážně v 70-90 letech minulého století. Pavel Roth je majitelem zlaté desky za píseň Zahrada ticha která je součástí tohoto vystoupení, jeho další známe písničky jsou Jahodové léto,Řekni,Princezna, které také zaznění na tomto vystoupení a mnoho dalších krásných písniček. Návštěvnost na konzertech bývá velice slušná a zcela běžně se stává, že si lidé i zatančí, nebo sál zpívá jako sbor. Rozhodně vřele doporučujeme navštívit toto představení.

s pozdravem

Michaela Urbanová

manager
Rockmag.cz - rockový portál
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one