Vítejte na stránkách hudební skupiny TOP REVIVAL
Naše kapela Vám zahraje k poslechu i k tanci na rodinných oslavách, svatbách, plesech i na firemních akcích.
2.jpg
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Menu

Naše skupina má čtyři stálé členy.Akustická kytara šestistrunná + dvanáctistrunná,elektrická kytara a 2x varhany.
Spolupracujeme se známým hudebníkem Pavlem Rothem a jinými hosty,kteří mohou spestřit večer plný hudby.
Pavel Roth

Pavel Roth

Zahrada ticha
Každý koncert naší kapely je jedinečný a zanechává nezapomenutelný zážitek.Repertoár naší skupiny je různorodý.Hrajeme hudbu od 60.let do současnosti.Můžeme též nabídnout stále oblíbenou dechovku,nebo si váš oblíbený žánr můžete zvolit sami.
13.jpg
13.9. na Viktorce
14.9. Chocerady
21.9. Březnice
8.11. Praha 8 - Odra
30.11. Zbraslav
15.11.Praha 5
28.12. Karlštejn - myslivecký bál
Kapela Top Revival hraje na Vaše přání.Podmínky se vždy dojednají předem a vždy je dodržíme.Technické parametry jsou domlouvány individuálně.

Tel: +420 605 212 328 , +420 739 332 483

email: toprevival@wgz.cz

email: m.urbanova.pha@seznam.cz
Top Revival tvoří čtyři hudebníci - Jiří, Antonín, Petr a František kteří se snaží Vaší pohodu, dobrou náladu a všeobecné veselí na Vašich akcích zvýšit repertoárem ze skladeb z šedesátých až devadesátých let.

Repertoár tvoří jádro z českých a zahraničních hitů let šedesátých, devadesátých až po současnost, na scéně učinkuje již 15 let. Převážně se snažíme vybírat písně skvělých skladeb ,kterých v tomto období vzniklo hodně.

Náš repertoár se neustále rozšiřuje a přidáváme nové písničky. Samozřejmě saháme i do let pozdějších, ale široký rozsah není jen v čase. . V základě hrajeme v akustickém čtyřtetu, kytara a zpěv-Jiří, klávesy/kombajn/Tony a František,šestistrunná, dvanáctistrunná kytara a zpěv Petr.Hosté námi zvaní doplňují kapelu dle play listu. Většinu vystoupeních absolvuje kapela v zahraničí, a to pro české komunity, trvale tam žijící


Kapela Top Revival může vystupovat ve složení Jirka,Tony, Petr a František /základní složení/

nebo společně s Pavlem Rothem, záleží pouze na přání posluchačů.
Další videa jsou ke shlédnutí na youtube.
Pavel Roth a Top Revival Spojení kapely Top Revial a Pavla Rotha vzniklo náhodně, jak se říká slovo dalo slovo a je tu nový projekt Zahrada ticha. Písně, které naladí všechny do báječné nálady, vznikly převážně v 70-90 letech minulého století. Pavel Roth je majitelem zlaté desky za píseň Zahrada ticha která je součástí tohoto vystoupení, jeho další známe písničky jsou Jahodové léto,Řekni,Princezna, které také zaznění na tomto vystoupení a mnoho dalších krásných písniček. Návštěvnost na konzertech bývá velice slušná a zcela běžně se stává, že si lidé i zatančí, nebo sál zpívá jako sbor. Rozhodně vřele doporučujeme navštívit toto představení.

s pozdravem

Michaela Urbanová

manager
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6513"
pastvou pro oči.......... smiley
Assasins creed for pc
Ahoj,Topíci jste skvělí,díky Vám jsem sbalil holku co mám moc rád.Díky,Díky,Díky Tak dobře jsme se pobavily.... a ty ploužáky ..... to se musí slyšet - lidi jestli se chcete pobavit jděte na jejich vystoupení. DOPORUČUJI !!!!!!!
Ahojky,náhodou jsem natrefila na vaše stránky a využívám možnosti napsat-a to velkou pochvalu.Všem bych ráda poděkovala za bezva náladu,skvělé písničky a krásnou atmosféru,Příště příjdu zas.
Rockmag.cz - rockový portál
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one